Dzisiaj jest 18 Października 2019, Piątek, imieniny obchodzą:

TERMINARZ

Dodano: 13 grudnia 2018

 

 

 

 

CZĘŚĆ ZASADNICZA

I runda:

5 kwietnia (piątek)

Częstochowa - Gorzów 
Zielona Góra - Toruń  

7 kwietnia (niedziela)

Lublin - Grudziądz 
Leszno - Wrocław

II runda: 

12 kwietnia (piątek)

Grudziądz - Częstochowa
Gorzów - Lublin  

14 kwietnia (niedziela)

Wrocław - Zielona Góra 
Toruń - Leszno 

III runda: 

26 kwietnia (piątek)

Częstochowa - Lublin
Zielona Góra - Grudziądz 

28 kwietnia (niedziela)

Leszno - Gorzów
Wrocław - Toruń

IV runda: 

3 maja (piątek)

Lublin - Leszno
Grudziądz - Wrocław 

5 maja (niedziela)

Toruń - Częstochowa
Gorzów - Zielona Góra

V runda:  

10 maja (piątek)

Wrocław - Gorzów
Zielona Góra - Lublin 

12 maja (niedziela)

Grudziądz - Toruń
Częstochowa - Leszno

VI runda: 

24 maja (piątek)

Częstochowa - Wrocław
Gorzów - Grudziądz

26 maja (niedziela)

Leszno - Zielona Góra
Lublin - Toruń

VII runda:

31 maja (piątek)

Wrocław - Lublin
Toruń - Gorzów

2 czerwca (niedziela)

Zielona Góra - Częstochowa
Grudziądz - Leszno

VIII runda:

7 czerwca (piątek)

Lublin - Wrocław
Leszno - Grudziądz 

9 czerwca (niedziela)

Częstochowa - Zielona Góra
Gorzów - Toruń

IX runda: 

21 czerwca (piątek)

Wrocław - Częstochowa
Toruń - Lublin 

23 czerwca (niedziela)

Grudziądz - Gorzów
Zielona Góra - Leszno

X runda: 

28 czerwca (piątek)

Toruń - Grudziądz
Lublin - Zielona Góra

30 czerwca (niedziela)

Leszno - Częstochowa
Gorzów - Wrocław

XI runda: 

26 lipca (piątek)

Wrocław - Grudziądz
Leszno - Lublin 

28 lipca (niedziela)

Częstochowa - Toruń
Zielona Góra - Gorzów

XII runda: 

2 sierpnia (piątek)

Lublin - Częstochowa
Grudziądz - Zielona Góra 

4 sierpnia (niedziela)

Toruń - Wrocław
Gorzów - Leszno

XIII runda: 

9 sierpnia (piątek)

Leszno - Toruń
Częstochowa - Grudziądz

11 sierpnia (niedziela)

Lublin - Gorzów
Zielona Góra - Wrocław

XIV runda: 

23 sierpnia (piątek)

Grudziądz - Lublin
Gorzów - Częstochowa 

25 sierpnia (niedziela)

Wrocław - Leszno
Toruń - Zielona Góra

CZĘŚĆ FINAŁOWA

I runda finałowa - półfinały: 

1 września (niedziela)

IV miejsce - I miejsce
III miejsce - II miejsce

II runda finałowa - półfinały (rewanże): 

8 września (niedziela)

I miejsce - IV miejsce
II miejsce - III miejsce

III runda finałowa - finały:

15 września (niedziela)

Mecz o złoty medal
Mecz o brązowy medal

IV runda finałowa - finały (rewanże):

22 września (niedziela)

Mecz o brązowy medal
Mecz o złoty medal