Dzisiaj jest 18 Października 2019, Piątek, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Arged Malesa najlepsza w Ostrowie

17 października 2019

Juniorzy Arged Malesy TŻ Ostrovii wygrali drugą rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski rozegraną na torze w Ostrowie Wielkopolskim. Na podium stanęli Sebastian Szostak, Kamil Nowacki oraz Marcin Kościelski.

Stal Gorzów zostaje w PGE Ekstralidze!

16 października 2019

W rewanżowym meczu barażowym o udział w rozgrywkach PGE Ekstraligi rozegranym na torze w Ostrowie Wielkopolskim, Truly.work Stal Gorzów pokonała Arged Malesę TŻ Ostrovię 57:33. Najskuteczniejszym zawodnikiem w teamie Stanisława Chomskiego był Anders Thomsen. W zespole gospodarzy najlepiej punktował Aleksandr Łoktajew.

Lampart wygrał turniej w Rzeszowie

13 października 2019

Wiktor Lampart wygrał turniej o Puchar Prezydenta rozegrany na torze w Rzeszowie. Drugie miejsce zajął Jakub Miśkowiak. Trzeci był Patryk Rolnicki.

Polacy lepsi od teamu Reszty Świata

12 października 2019

W meczu towarzyskim rozegranym na torze w Rybniku, Biało-Czerwoni pokonali drużynę Reszty Świata 58:32. Najwięcej punktów dla reprezentacji Polski wywalczyli Bartosz Smektała oraz Dominik Kubera. W zespole gości najlepiej punktował Antonio Lindbaeck.

Kasprzak zdobywcą Złotego Kasku

11 października 2019

Zwycięstwem Krzysztofa Kasprzaka zakończył się turniej finałowy Złotego Kasku rozegrany na torze w Gdańsku. Drugi był Jakub Jamróg. Na trzeciej pozycji uplasował się Piotr Protasiewicz.

Krakowiak najlepszy w Zielonej Górze

11 października 2019

Norbert Krakowiak wygrał VI Memoriał Rycerzy Speedwaya rozegrany na torze w Zielonej Górze. Drugie miejsce zajął Sebastian Szostak. Na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Tudzież.

W piątek zaległy finał Złotego Kasku!

09 października 2019

W piątek, 11 października na torze w Gdańsku rozegrany zostanie turniej finałowy Złotego Kasku. Początek zawodów zaplanowano na godz. 18.00.