Dzisiaj jest 18 Października 2019, Piątek, imieniny obchodzą:

PGE EKSTRALIGA 2018

CZĘŚĆ ZASADNICZA

I runda:

6 kwietnia - Tarnów - Zielona Góra

7 kwietnia - Wrocław - Leszno

8 kwietnia - Grudziądz - Częstochowa

8 kwietnia - Gorzów - Toruń

data rezerwowa - Tarnów - Zielona Góra

data rezerwowa - Wrocław - Leszno

II runda:

13 kwietnia - Częstochowa - Tarnów

14 kwietnia - Toruń - Wrocław

15 kwietnia - Zielona Góra - Grudziądz

15 kwietnia - Leszno - Gorzów

data rezerwowa - Częstochowa - Tarnów

data rezerwowa - Toruń - Wrocław

III runda:

21 kwietnia - Grudziądz - Leszno

22 kwietnia - Tarnów - Toruń

22 kwietnia - Zielona Góra - Częstochowa

22 kwietnia - Wrocław - Gorzów

data rezerwowa - Grudziądz - Leszno

IV runda:

27 kwietnia - Leszno - Zielona Góra

29 kwietnia - Gorzów - Tarnów

29 kwietnia  - Częstochowa - Wrocław

29 kwietnia - Toruń - Grudziądz

data rezerwowa - Leszno - Zielona Góra

V runda:

4 maja - Zielona Góra - Toruń

6 maja - Leszno - Częstochowa

6 maja - Tarnów - Wrocław

6 maja - Grudziądz - Gorzów

data rezerwowa - Zielona Góra - Toruń 

VI runda:

18 maja - Toruń - Leszno

20 maja - Tarnów - Grudziądz

20 maja - Wrocław - Zielona Góra

20 maja - Gorzów - Częstochowa

data rezerwowa - Toruń - Leszno

VII runda:

27 maja - Częstochowa - Toruń

27 maja - Leszno - Tarnów

27 maja - Zielona Góra - Gorzów

27 maja - Grudziądz - Wrocław

VIII runda:

10 czerwca - Gorzów - Zielona Góra

10 czerwca - Wrocław - Grudziądz

10 czerwca - Tarnów - Leszno

10 czerwca - Toruń - Częstochowa

IX runda:

17 czerwca - Zielona Góra - Wrocław

17 czerwca - Leszno - Toruń

17 czerwca - Częstochowa - Gorzów

17 czerwca - Grudziądz - Tarnów

22 czerwca - data rezerwowa

24 czerwca - data rezerwowa

29 czerwca - data rezerwowa

X runda:

1 lipca - Gorzów - Grudziądz

1 lipca - Wrocław - Tarnów

1 lipca - Częstochowa - Leszno

1 lipca - Zielona Góra - Toruń

6 lipca - data rezerwowa

8 lipca - data rezerwowa

13 lipca - data rezerwowa

15 lipca - data rezerwowa

20 lipca - data rezerwowa

22 lipca - data rezerwowa

XI runda:

29 lipca - Wrocław - Częstochowa

29 lipca - Zielona Góra - Leszno

29 lipca - Tarnów - Gorzów

29 lipca - Grudziądz - Toruń

10 sierpnia - data rezerwowa

XII runda:

12 sierpnia - Gorzów - Wrocław

12 sierpnia - Leszno - Grudziądz

12 sierpnia - Częstochowa - Zielona Góra

12 sierpnia - Toruń - Tarnów

17 sierpnia - data rezerwowa

XIII runda:

27 lipca - Gorzów - Leszno

19 sierpnia - Tarnów - Częstochowa

19 sierpnia - Wrocław - Toruń

19 sierpnia - Grudziądz - Zielona Góra

24 sierpnia - data rezerwowa

XIV runda:

26 sierpnia - Zielona Góra - Tarnów

26 sierpnia - Leszno - Wrocław

26 sierpnia - Częstochowa - Grudziądz

26 sierpnia - Toruń - Gorzów

31 sierpnia - data rezerwowa

CZĘŚĆ FINAŁOWA

2 września – I runda finałowa – półfinały (4-1, 3-2)

9 września – II runda finałowa – półfinały rewanże (1-4, 2-3)

16 września – III runda finałowa – finały

23 września – IV runda finałowa – finały rewanże

30 września – baraż

7 października – baraż/rewanż