PGE EKSTRALIGA 2016
Część zasadnicza
1. runda - 8-10 kwietnia
FOGO Unia Leszno - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów
MRGARDEN GKM Grudziądz - Unia Tarnów
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław
ROW Rybnik - KS Get Well Toruń
data rezerwowa - 10 kwietnia
2. runda - 15-17 kwietnia
MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz
Unia Tarnów - FOGO Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik
KS Get Well Toruń - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
data rezerwowa - 17 kwietnia
3. runda - 22, 24 kwietnia
FOGO Unia Leszno - KS Get Well Toruń
Unia Tarnów - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik
MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław
data rezerwowa - 24 kwietnia
4. runda - 1 maja
ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów
KS Get Well Toruń - Unia Tarnów
5. runda - 6, 8 maja
MRGARDEN GKM Grudziądz - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław
MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - KS Get Well Toruń
FOGO Unia Leszno - ROW Rybnik
data rezerwowa - 8 maja
6. runda - 22 maja
ROW Rybnik - Unia Tarnów
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów
FOGO Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz
KS Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław
7. runda - 27, 29 maja
Unia Tarnów - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - ROW Rybnik
Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno
MRGARDEN GKM Grudziądz - KS Get Well Toruń
data rezerwowa - 29 maja
8. runda - 3, 5 czerwca
KS Get Well Toruń - ROW Rybnik
Unia Tarnów - MRGARDEN GKM Grudziądz
MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
data rezerwowa - 5 czerwca
data rezerwowa - 12 czerwca
9. runda - 19 czerwca
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - KS Get Well Toruń
FOGO Unia Leszno - Unia Tarnów
MRGARDEN GKM Grudziądz - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów
ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław*
*(data rezerwowa - mecz ma zostać rozegrany 10 lipca)
10. runda - 26 czerwca
MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - Unia Tarnów
Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz
KS Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno
ROW Rybnik - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
11. runda - 31 lipca
Unia Tarnów - KS Get Well Toruń
MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
FOGO Unia Leszno - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
MRGARDEN GKM Grudziądz - ROW Rybnik
12. runda - 5, 7 sierpnia
ROW Rybnik - FOGO Unia Leszno
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz
Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów
KS Get Well Toruń - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów
data rezerwa - 7 sierpnia
13. runda - 15 sierpnia
Unia Tarnów - ROW Rybnik
MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Betard Sparta Wrocław - KS Get Well Toruń
MRGARDEN GKM Grudziądz - FOGO Unia Leszno
14. runda - 21 sierpnia
ROW Rybnik - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów
FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
KS Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz
data rezerwowa - 28 czerwca
Runda finałowa:
1. runda finałowa - 3 września - półfinały (4-1, 3-2)
2. runda finałowa - 11 września - półfinały, rewanże (1-4, 2-3)
3. runda finałowa - 18 września - finały
4. runda finałowa - 25 września - finały, rewanże
Baraż - 2 października - data rezerwowa
Baraż - rewanż - 9 października - data rezerwowa
16 października - data rezerwowa