Dzisiaj jest 28 Maja 2023, Niedziela, imieniny obchodzą:

WiadomościRSS

Spartanie rozgromili Wilki z Krosna

26 maja 2023

Zwycięstwem gospodarzy zakończył się mecz VII rundy PGE Ekstraligi rozegrany na Stadionie Olimpijskim. Betard Sparta Wrocław pokonała Cellfast Wilki Krosno 62:28. Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie wrocławskiej był Maciej Janowski. Dla zespołu gości najlepiej punktował Jason Doyle.

Motor Lublin rozniósł GKM Grudziądz

26 maja 2023

W meczu VII rundy PGE Ekstraligi rozegranym na stadionie przy al. Zygmuntowskich, Platinum Motor Lublin pokonał ZOOleszcz GKM Grudziądz 55:35. Najwięcej punktów dla drużyny gospodarzy wywalczyli Bartosz Zmarzlik i Jack Holder. W zespole gości najlepiej punktował Max Fricke.

Sparta Wrocław zmierzy się z Wilkami

26 maja 2023

W piątek, 26 maja w meczu VII rundy PGE Ekstraligi, Betard Sparta Wrocław podejmie na Stadionie Olimpijskim Cellfast Wilki Krosno. Początek spotkania zaplanowano na godz. 20.15. Znane są już awizowane składy na ten pojedynek.

Motor Lublin będzie walczył z GKM

26 maja 2023

W piątek w meczu VII rundy PGE Ekstraligi, Platinum Motor Lublin podejmie na stadionie przy al. Zygmuntowskich ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Początek zawodów zaplanowano na godz. 18.00. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.

Anioły postawiły się Motorowi Lublin

22 maja 2023

Zwycięstwem gospodarzy zakończył się mecz VI rundy PGE Ekstraligi rozegrany na Motoarenie. For Nature Solutions Apator Toruń pokonał Platinum Motor Lublin 46:44. Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie toruńskiej był Emil Sajfutdinow. W zespole gości najlepiej punktował Bartosz Zmarzlik.

Stal Gorzów wygrywa z Wilkami Krosno

21 maja 2023

W meczu VI rundy PGE Ekstraligi rozegranym na stadionie przy ul. Legionów, ebut.pl Stal Gorzów pokonała Cellfast Wilki Krosno 28:26. Zawody zakończono po dziewiątym wyścigu z powodu nieregulaminowego stanu toru.

Sparta lepsza od GKM Grudziądz

19 maja 2023

Zwycięstwem drużyny z Dolnego Śląska zakończył się mecz VI rundy PGE Ekstraligi rozegrany na Stadionie Olimpijskim. Betard Sparta Wrocław pokonała ZOOleszcz GKM Grudziądz 48:42. Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie wrocławskiej był Artiom Łaguta. W zespole gospodarzy najlepiej punktował Max Fricke.