Dzisiaj jest 9 Grudnia 2023, Sobota, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

SGP: Zmarzlik najlepszy w Toruniu!

03 października 2023

Bartosz Zmarzlik wygrał turniej Speedway Grand Prix rozegrany na Motoarenie w Toruniu. Drugie miejsce zajął Fredrik Lindgren. Na najniższym stopniu podium stanął Leon Madsen.

Motor Lublin obronił tytuł DMP!

24 września 2023

W meczu finałowym PGE Ekstraligi rozegranym na Stadionie Olimpijskim, Platinum Motor Lublin pokonał Betard Spartę Wrocław 55:35. Koziołki po raz drugi z rzędu i drugi w historii istnienia klubu wywalczyły złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski!

Anioły z brązowym medalem DMP!

24 września 2023

W meczu o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski rozegranym na stadionie przy ul. Olsztyńskiej, Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał For Nature Solutions KS Apatora Toruń 46:44, ale to ekipa z Grodu Kopernika zdobyła więcej punktów w dwumeczu i stanęła na podium.

SEC: Kołodziej najlepszy w Pardubicach

24 września 2023

Janusz Kołodziej wygrał czwartą rundę Tauron Speedway European Championship rozegraną na torze w Pardubicach. Rywalizacja została przerwana po 16. wyścigu z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Motor Lublin rozgromił Spartę Wrocław

17 września 2023

W pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi rozegranym na stadionie przy al. Zygmuntowskich, Platinum Motor Lublin pokonał Betard Spartę Wrocław 51:39. Najwięcej punktów dla drużyny gospodarzy wywalczył Jarosław Hampel. W zespole gości najlepiej punktował Daniel Bewley.

Anioły wygrywają na Motoarenie z Lwami

17 września 2023

Zwycięstwem drużyny gospodarzy zakończył się pierwszy mecz o brązowy medal PGE Ekstaligi rozegrany na Motoarenie. For Nature Solutions KS Apator Toruń pokonał Tauron Włókniarza Częstochowa 50:40. Najmocniejszym ogniwem w ekipie toruńskiej był Emil Sajfutdinow. Dla zespołu gości najlepiej punktowali Leon Madsen i Jakub Miśkowiak.

SGP: Madsen najlepszy w Vojens

17 września 2023

Leon Madsen wygrał turniej Speedway Grand Prix rozegrany na torze w Vojens. Drugie miejsce zajął Fredrik Lindgren. Na najniższym stopniu podium stanął Jack Holder.