TERMINARZ
Dodano: 13 grudnia 2018
CZĘŚĆ ZASADNICZA
I runda:
5 kwietnia (piątek)
Częstochowa - Gorzów
Zielona Góra - Toruń
7 kwietnia (niedziela)
Lublin - Grudziądz
Leszno - Wrocław
II runda:
12 kwietnia (piątek)
Grudziądz - Częstochowa
Gorzów - Lublin
14 kwietnia (niedziela)
Wrocław - Zielona Góra
Toruń - Leszno
III runda:
26 kwietnia (piątek)
Częstochowa - Lublin
Zielona Góra - Grudziądz
28 kwietnia (niedziela)
Leszno - Gorzów
Wrocław - Toruń
IV runda:
3 maja (piątek)
Lublin - Leszno
Grudziądz - Wrocław
5 maja (niedziela)
Toruń - Częstochowa
Gorzów - Zielona Góra
V runda:
10 maja (piątek)
Wrocław - Gorzów
Zielona Góra - Lublin
12 maja (niedziela)
Grudziądz - Toruń
Częstochowa - Leszno
VI runda:
24 maja (piątek)
Częstochowa - Wrocław
Gorzów - Grudziądz
26 maja (niedziela)
Leszno - Zielona Góra
Lublin - Toruń
VII runda:
31 maja (piątek)
Wrocław - Lublin
Toruń - Gorzów
2 czerwca (niedziela)
Zielona Góra - Częstochowa
Grudziądz - Leszno
VIII runda:
7 czerwca (piątek)
Lublin - Wrocław
Leszno - Grudziądz
9 czerwca (niedziela)
Częstochowa - Zielona Góra
Gorzów - Toruń
IX runda:
21 czerwca (piątek)
Wrocław - Częstochowa
Toruń - Lublin
23 czerwca (niedziela)
Grudziądz - Gorzów
Zielona Góra - Leszno
X runda:
28 czerwca (piątek)
Toruń - Grudziądz
Lublin - Zielona Góra
30 czerwca (niedziela)
Leszno - Częstochowa
Gorzów - Wrocław
XI runda:
26 lipca (piątek)
Wrocław - Grudziądz
Leszno - Lublin
28 lipca (niedziela)
Częstochowa - Toruń
Zielona Góra - Gorzów
XII runda:
2 sierpnia (piątek)
Lublin - Częstochowa
Grudziądz - Zielona Góra
4 sierpnia (niedziela)
Toruń - Wrocław
Gorzów - Leszno
XIII runda:
9 sierpnia (piątek)
Leszno - Toruń
Częstochowa - Grudziądz
11 sierpnia (niedziela)
Lublin - Gorzów
Zielona Góra - Wrocław
XIV runda:
23 sierpnia (piątek)
Grudziądz - Lublin
Gorzów - Częstochowa
25 sierpnia (niedziela)
Wrocław - Leszno
Toruń - Zielona Góra
CZĘŚĆ FINAŁOWA
I runda finałowa - półfinały:
1 września (niedziela)
IV miejsce - I miejsce
III miejsce - II miejsce
II runda finałowa - półfinały (rewanże):
8 września (niedziela)
I miejsce - IV miejsce
II miejsce - III miejsce
III runda finałowa - finały:
15 września (niedziela)
Mecz o złoty medal
Mecz o brązowy medal
IV runda finałowa - finały (rewanże):
22 września (niedziela)
Mecz o brązowy medal
Mecz o złoty medal