Znamy terminarz 2. Ligi Żużlowej
Dodano: 07 stycznia 2022
Poznaliśmy pełny terminarz 2. Ligi Żużlowej
Runda zasadnicza:
I. runda
sobota, 9 kwietnia / niedziela, 10 kwietnia
Tarnów - Poznań
Piła - Rawicz
Rzeszów - Opole
Pauzuje: Daugavplis
II. runda
sobota, 16 kwietnia / niedziela, 17 kwietnia
Rawicz - Rzeszów
Daugavpils - Tarnów
Poznań - Piła
Pauzuje: Opole
piątek, 22 kwietnia - termin rezerwowy
III. runda
sobota, 23 kwietnia / niedziela, 24 kwietnia
Opole - Rawicz
Piła - Daugavpils
Rzeszów - Poznań
Pauzuje: Tarnów
IV. runda
sobota, 30 kwietnia / niedziela, 1 maja
Daugavpils - Rzeszów
Tarnów - Piła
Poznań - Opole
Pauzuje: Rawicz
wtorek, 3 maja - termin rezerwowy
V. runda
sobota, 7 maja / niedziela, 8 maja
Rawicz - Poznań
Opole - Daugavpils
Rzeszów - Tarnów
Pauzuje: Piła
niedziela, 15 maja - termin rezerwowy
VI. runda
sobota, 21 maja / niedziela, 22 maja
Piła - Rzeszów
Daugavpils - Rawicz
Tarnów - Opole
Pauzuje: Poznań
VII. runda
sobota, 28 maja / niedziela, 29 maja
Rawicz - Tarnów
Opole - Piła
Poznań - Daugavpils
Pauzuje: Rzeszów
piątek, 3 czerwca - termin rezerwowy
VIII. runda
sobota, 4 czerwca / niedziela, 5 czerwca
Piła - Opole
Tarnów - Rawicz
Daugavpils - Poznań
Pauzuje: Rzeszów
IX. runda
sobota, 11 czerwca / niedziela, 12 czerwca
Rawicz - Daugavpils
Opole - Tarnów
Rzeszów - Piła
Pauzuje: Poznań
X. runda
sobota, 18 czerwca / niedziela, 19 czerwca
Tarnów - Rzeszów
Poznań - Rawicz
Daugavpils - Opole
Pauzuje: Piła
XI. runda
sobota, 25 czerwca / niedziela, 26 czerwca
Rzeszów - Daugavpils
Piła - Tarnów
Opole - Poznań
Pauzuje: Rawicz
XII. runda
sobota, 2 lipca / niedziela, 3 lipca
Poznań - Rzeszów
Daugavpils - Piła
Rawicz - Opole
Pauzuje: Tarnów
sobota, 9 lipca, niedziela, 10 lipca - termin rezerwowy
XIII. runda
sobota, 16 lipca / niedziela, 17 lipca
Piła - Poznań
Tarnów - Daugavpils
Rzeszów - Rawicz
Pauzuje: Opole
XIV. runda
sobota, 23 lipca / niedziela, 24 lipca
Poznań - Tarnów
Rawicz - Piła
Opole - Rzeszów
Pauzuje: Daugavplis
niedziela, 31 lipca, poniedziałek, 1 sierpnia - termin rezerwowy
Runda finałowa:
I. runda play off
sobota, 6 sierpnia / niedziela, 7 sierpnia
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej - 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej - 2 w tabeli po części zasadniczej
piątek, 12 sierpnia, niedziela, 14 sierpnia, poniedziałek, 15 sierpnia - termin rezerwowy
II. runda play off
sobota, 20 sierpnia / niedziela, 21 sierpnia
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej - 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej - 3 w tabeli po części zasadniczej
sobota, 27 sierpnia, niedziela, 28 sierpnia - termin rezerwowy
sobota, 3 września, niedziela, 4 września - termin rezerwowy
III. runda play off
niedziela, 11 września
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
poniedziałek, 12 września - termin rezerwowy
piątek, 16 września - termin rezerwowy
IV. runda play off
niedziela, 18 września
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
sobota, 24 września, niedziela, 25 września - termin rezerwowy
Czytaj również
- Anioły znokautowane przez Stal Gorzów
- Koziołki rozgromiły GKM Grudziądz
- Stal Gorzów będzie walczyć z Aniołami
- Motor Lublin podejmie GKM Grudziądz
- Byki minimalnie lepsze od Lwów
- Spartanie wygrywają mecz z Falubazem
- Byki z Leszna będą walczyć z Lwami
- Spartanie zmierzą się z Falubazem
- DME dla Biało-Czerwonych
- Bartosz Zmarzlik najlepszy w Łodzi
- Kubera wygrał Memoriał Smoczyka!
- W sobotę Memoriał im. Alfreda Smoczyka
- Jutro VI Memoriału Henryka Żyto
- Złoty Kask: Kubera wygrywa w Opolu
- Jason Doyle najlepszy w Częstochowie!