Dzisiaj jest 26 Lutego 2020, Środa, imieniny obchodzą:

Znamy terminarz Nice 1. Ligi Żużlowej

Dodano: 28 grudnia 2019

Poznaliśmy terminarz zawodów Nice 1. Ligi Żużlowej, które zostaną rozegrane w sezonie 2020.

I. runda: sobota, 4 kwiecień / niedziela, 5 kwiecień

Gniezno – Toruń
Łódź – Daugavpils
Gdańsk – Tarnów
Bydgoszcz – Ostrów

sobota, 11 kwiecień
data rezerwowa

niedziela, 12 kwiecień
data rezerwowa

II. runda: sobota, 18 kwiecień / niedziela, 19 kwiecień

Toruń – Łódź
Tarnów – Gniezno
Ostrów – Gdańsk
Daugavpils – Bydgoszcz

piątek, 24 kwiecień
data rezerwowa

niedziela, 26 kwiecień
data rezerwowa

III. runda: piątek, 1 maj / niedziela, 3 maj

Toruń – Ostrów
Gniezno – Daugavpils
Łódź – Gdańsk
Bydgoszcz – Tarnów

niedziela, 10 maj
data rezerwowa

niedziela, 17 maj
data rezerwowa

IV. runda: sobota, 23 maj / niedziela, 24 maj

Ostrów – Gniezno
Gdańsk – Bydgoszcz
Tarnów – Łódź
Daugavpils – Toruń

V. runda: sobota, 30 maj / niedziela, 31 maj

Łódź – Bydgoszcz
Toruń – Tarnów
Gniezno – Gdańsk
Ostrów – Daugavpils

VI. runda: sobota, 6 czerwiec / niedziela, 7 czerwiec

Bydgoszcz – Toruń
Tarnów – Ostrów
Gdańsk – Daugavpils
Łódź – Gniezno

czwartek, 11 czerwiec
data rezerwowa

VII. runda: sobota, 13 czerwiec / niedziela, 14 czerwiec

Ostrów – Łódź
Daugavpils – Tarnów
Toruń – Gdańsk
Gniezno – Bydgoszcz

VIII. runda: sobota, 20 czerwiec / niedziela, 21 czerwiec

Bydgoszcz – Gniezno
Gdańsk – Toruń
Łódź – Ostrów
Tarnów – Daugavpils

IX. runda: piątek, 26 czerwiec / sobota, 27 czerwiec / niedziela, 28 czerwiec

Ostrów – Tarnów
Toruń – Bydgoszcz
Gniezno – Łódź
Daugavpils – Gdańsk

X. runda: sobota, 4 lipiec / niedziela, 5 lipiec

Gdańsk – Gniezno
Daugavpils – Ostrów
Tarnów – Toruń
Bydgoszcz – Łódź

XI. runda: sobota, 11 lipiec / niedziela, 12 lipiec

Toruń – Daugavpils
Łódź – Tarnów
Bydgoszcz – Gdańsk
Gniezno – Ostrów

XII. runda: sobota, 18 lipiec / niedziela, 19 lipiec

Daugavpils – Gniezno
Tarnów – Bydgoszcz
Gdańsk – Łódź
Ostrów – Toruń

sobota, 25 lipiec
data rezerwowa

XIII. runda: sobota, 1 sierpień / niedziela, 2 sierpień

Gdańsk – Ostrów
Bydgoszcz – Daugavpils
Gniezno – Tarnów
Łódź – Toruń 

XIV. runda: sobota, 8 sierpień / niedziela, 9 sierpień

Ostrów – Bydgoszcz
Daugavpils – Łódź
Toruń – Gniezno
Tarnów – Gdańsk

niedziela, 16 sierpień
data rezerwowa

I. runda finałowa: sobota, 22 sierpień / niedziela, 23 sierpień

piątek, 28 sierpień
data rezerwowa

II. runda finałowa: sobota, 29 sierpień / niedziela, 30 sierpień

piątek, 4 wrzesień
data rezerwowa

piątek, 11 wrzesień
data rezerwowa

III. runda finałowa: niedziela, 13 wrzesień

piątek, 18 wrzesień
data rezerwowa

IV. runda finałowa: niedziela, 20 wrzesień

niedziela, 27 wrzesień
data rezerwowa

niedziela, 4 październik
data rezerwowa

Baraż: niedziela, 4 październik

Baraż: niedziela, 11 październik

Czytaj również