Dzisiaj jest 26 Lutego 2020, Środa, imieniny obchodzą:

WiadomościRSS

GKM zaprasza kibiców 13 marca!

24 lutego 2020

W piątek, 13 marca w Galerii Grudziądzkiej w sklepie Carrefour odbędzie się event z udziałem zawodników MRGARDEN GKM Grudziądz. Żużlowcy będą odpowiadać na pytania miłośników czarnego sportu, rozdawać autografy i pozować do zdjęć. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 18.00. Wstęp jest bezpłatny.

PZM dokonał korekty w kalendarzu

22 lutego 2020

Polski Związek Motorowy dokonał korekty w kalendarzu sportu żużlowego. Zmieniły się m.in. terminy rozegrania finału Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski.

W czerwcu Turniej o koronę Chrobrego

22 lutego 2020

Poznaliśmy termin tegorocznego Turnieju o koronę Bolesława Chrobrego. Zawody zostaną rozegrane w czwartek, 11 czerwca na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie.

Byki będą trenować w Hiszpanii!

18 lutego 2020

FOGO Unia Leszno rozpocznie przygotowania do nowego sezonu w Hiszpanii! Żużlowcy będą trenować w Lloret de Mar. Do Katalonii uda się cała drużyna, która będzie uczestniczyć w zajęciach rekreacyjnych, sprawnościowych i motocrossowych. Zgrupowanie potrwa 10 dni.

Znamy termin memoriału Jancarza

18 lutego 2020

W piątek, 21 lutego do sprzedaży trafią bilety na XVII Memoriał Edwarda Jancarza. Bilet normalny będzie kosztować 30 zł. Posiadacze karnetów za wejściówkę zapłacą 20 złotych.

Motor Lublin już na zgrupowaniu!

16 lutego 2020

Speed Car Motor Lublin rozpoczął przygotowania do nowego sezonu! Żużlowcy będą trenować najpierw we włoskim Predazzo, a później w hiszpańskim Calpe. Do Italii udała się cała drużyna, z wyjątkiem Mateja Zagara, który obecnie jest przeziębiony. Słoweniec dołączy do kolegów w przyszłym tygodniu.

Terminarz imprez towarzyskich Lwów

16 lutego 2020

Znamy terminarz imprez towarzyskich, które zostaną rozegrane w tym roku na stadionie przy ul. Olsztyńskiej w Częstochowie.