Świdnicki i Żupiński najlepsi w Lublinie
Dodano: 08 października 2020
Na torze w Lublinie rozegrano dwudniowy turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Pierwsze zawody wygrał Mateusz Świdnicki. W drugiej serii rywalizacji triumfował Karol Żupiński.
Zaplecze Kadry Juniorów (dzień 1)
Wyniki:
1. Mateusz Świdnicki (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 14 (3,3,3,3,2)
2. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) – 12 (2,3,1,3,3)
3. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 11 (3,1,2,2,3)
4. Bartłomiej Kowalski (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 9 (0,3,0,3,3)
5. Krzysztof Sadurski (FOGO Unia Leszno) – 9 (1,3,d,2,3)
6. Sebastian Szostak (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 9 (2,0,2,3,2)
7. Jakub Krawczyk (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 8 (3,0,3,w,2)
8. Damian Ratajczak (FOGO Unia Leszno) – 8 (2,2,3,1,-)
9. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) – 7 (0,2,3,2,u)
10. Kamil Marciniec (eWinner Apator Toruń) – 6 (0,1,2,1,2)
11. Mateusz Dul (Orzeł Łódź) – 6 (1,2,0,2,1)
12. Kacper Grzelak (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 5 (3,1,0,0,1)
13. Denis Zieliński (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 4 (2,0,2,d,0)
14. Michał Curzytek( Betard Sparta Wrocław) – 4 (1,2,u,1,0)
15. Jan Rachubik (Motor Lublin) – 3 (0,1,1,1,0)
16. Kacper Pludra (FOGO Unia Leszno) – 3 (1,u,1,0,1)
17. Jakub Szpytma (Motor Lublin) – 1 (1)
Zaplecze Kadry Juniorów (dzień 2)
Wyniki:
1. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 14 (2,3,3,3,3)
2. Mateusz Świdnicki (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 14 (3,2,3,3,3)
3. Damian Ratajczak (FOGO Unia Leszno) – 13 (2,3,2,3,3)
4. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) – 13 (3,2,2,3,3)
5. Bartłomiej Kowalski (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 9 (0,3,2,2,2)
6. Kacper Pludra (FOGO Unia Leszno) – 8 (3,2,0,2,1)
7. Kamil Marciniec (eWinner Apator Toruń) – 8 (1,1,3,2,1)
8. Michał Curzytek (Betard Sparta Wrocław) – 8 (1,2,2,1,2)
9. Jakub Krawczyk (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 7 (d,1,3,1,2)
10. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) – 6 (3,0,1,0,2)
11. Jakub Szpytma (Motor Lublin) – 6 (2,3,1,0,0)
12. Sebastian Szostak (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 5 (2,1,0,1,1)
13. Denis Zieliński (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 4 (1,w,1,2,w)
14. Kacper Grzelak (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 3 (w,w,1,1,1)
15. Krzysztof Sadurski (FOGO Unia Leszno) – 1 (1,w,-,-,-)
16. Jan Rachubik (Motor Lublin) – 0 (0,u/ns,-,-,-)
17. Mateusz Dul (Orzeł Łódź) – 0 (w,-,-,-,-)
18. Jakub Poczta (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 0 (u/-)
Czytaj również
- SGP: Zmarzlik najlepszy w Toruniu!
- Motor Lublin obronił tytuł DMP!
- Anioły z brązowym medalem DMP!
- SEC: Kołodziej najlepszy w Pardubicach
- Motor Lublin rozgromił Spartę Wrocław
- Anioły wygrywają na Motoarenie z Lwami
- SGP: Madsen najlepszy w Vojens
- Sparta rozgromiła Anioły z Torunia
- Motor Lublin mocniejszy od Lwów
- Martin Vaculik najlepszy w Cardiff
- Anioły remisują z Betard Spartą Wrocław
- Koziołki sprawiły mocne lanie Lwom
- Spartanie rozgromili Byki z Leszna
- Motor Lublin wygrywa z Apatorem Toruń
- Stal kończy sezon, Lwy walczą dalej