Dzisiaj jest 14 Lipca 2020, Wtorek, imieniny obchodzą:

PGEE: Godziny i transmisje spotkań

Dodano: 27 maja 2020

PGE Ekstraliga podała godziny i plan transmisji pozostałych meczów 1. i 2. rundy. Tak samo jak przed rokiem, zawody piątkowe transmitować będzie ELEVEN SPORTS, a niedzielne nSport+.

Sezon 2020 ruszy nietypowo, z nowym regulaminem sanitarnym i bez udziału publiczności. To efekt pandemii koronawirusa. Długo wyczekiwana inauguracja rozgrywek będzie miała miejsce we Wrocławiu. Po meczu na Stadionie Olimpijskim przeniesiemy się do Częstochowy, gdzie ELTROX Włókniarz podejmie (początek o godz. 20:30, transmisja w Eleven Sports 1) MRGARDEN GKM Grudziądz. Pierwszą rundę spotkań dokończymy w niedzielę, 14 czerwca meczami ROW Rybnik – FALUBAZ Zielona Góra (16.30) i MOJE BERMUDY Stal Gorzów – FOGO Unia Leszno (19.15) – obie transmisje w nSport+.

25 maja we wszystkich klubach PGE Ekstraligi przeprowadzono badania w celu wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2. Zgodnie z zalecaniami WHO odbyły się testy genetyczne, a zbadano nie tylko zawodników, ale również mechaników oraz wszystkie osoby, które będą brały udział w bezpośredni sposób przy organizacji i przeprowadzaniu meczów.

Czytaj również