Falubaz triumfuje, rewanż w niedzielę!
Dodano: 09 października 2020
W pierwszym meczu o trzecie miejsce w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi rozegranym na stadionie przy ul. Wrocławskiej, RM Solar Falubaz Zielona Góra pokonał Betard Spartę Wrocław 37:32. Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych, spotkanie decyzją sędziego zawodów zostało zakończone po dwunastym wyścigu. Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie gospodarzy był Rohan Tungate. W zespole gości najlepiej punktował Daniel Bewley.
Wyniki:
RM Solar Falubaz Zielona Góra - 37
9. Rohan Tungate (3,2*,2,1*) - 8+2
10. Martin Vaculik (3,3,0) - 6
11. Piotr Protasiewicz (0,2*,2) - 4+1
12. Michael Jepsen Jensen (2,1,3,2) - 8
13. Patryk Dudek (0,2,3) - 5
14. Mateusz Tonder (3,0,1*,1,1) - 6+1
15. Norbert Krakowiak (U/NS) - 0
16. Jan Kvech (U) - 0
Betard Sparta Wrocław: 32
1. Tai Woffinden - zastępstwo zawodnika
2. Max Fricke (2,1,3,1,3) - 10
3. Chris Holder (1*,3,0,0) - 4+1
4. Przemysław Liszka - nie uczestniczył w zawodach
5. Maciej Janowski (3,1,W) - 4
6. Gleb Chugunov (W,1*,1,0) - 2+1
7. Michał Curzytek (U,W,W) - 0
8. Daniel Bewley (2,2*,2,3,3) - 12+1
Bieg po biegu:
1. R. Tungate, M. Fricke, C. Holder, P. Protasiewicz 3:3 (3:3)
2. M. Tonder, M. Curzytek (U), G. Chugunov (W), N. Krakowiak (U/NS) 3:0 (6:3)
3. M. Janowski, M. Jepsen Jensen, M. Fricke, P. Dudek 2:4 (8:7)
4. M. Vaculik, D. Bewley, G. Chugunov, M. Tonder 3:3 (11:10)
5. C. Holder, D. Bewley, M. Jepsen Jensen, J. Kvech 1:5 (12:15)
6. M. Fricke, P. Dudek, M. Tonder, C. Holder 3:3 (15:18)
7. M. Vaculik, R. Tungate, M. Janowski, M. Curzytek (W) 5:1 (20:19)
8. P. Dudek, D. Bewley, M. Tonder, C. Holder 4:2 (24:21)
9. D. Bewley, R. Tungate, M. Fricke, M. Vaculik 2:4 (26:25)
10. M. Jepsen Jensen, P. Protasiewicz, G. Chugunov, M. Janowski (W) 5:1 (31:26)
11. D. Bewley, M. Jepsen Jensen, R. Tungate, G. Chugunov 3:3 (34:29)
12. M. Fricke, P. Protasiewicz, M. Tonder, M. Curzytek (W) 3:3 (37:32)
Czytaj również
- Motor będzie walczyć ze Stalą Gorzów
- KS Toruń zmierzy się z Bykami z Leszna
- Anioły znokautowane przez Stal Gorzów
- Koziołki rozgromiły GKM Grudziądz
- Stal Gorzów będzie walczyć z Aniołami
- Motor Lublin podejmie GKM Grudziądz
- Byki minimalnie lepsze od Lwów
- Spartanie wygrywają mecz z Falubazem
- Byki z Leszna będą walczyć z Lwami
- Spartanie zmierzą się z Falubazem
- DME dla Biało-Czerwonych
- Bartosz Zmarzlik najlepszy w Łodzi
- Kubera wygrał Memoriał Smoczyka!
- W sobotę Memoriał im. Alfreda Smoczyka
- Jutro VI Memoriału Henryka Żyto