FOGO Unia mocniejsza od Falubazu
Dodano: 20 września 2020
Zwycięstwem drużyny gości zakończył się mecz półfinałowy rozegrany na stadionie przy ul. Wrocławskiej. FOGO Unia Leszno pokonała RM Solar Falubaz Zielona Góra 46:44. Najwięcej punktów dla leszczyńskich Byków wywalczyli Emil Sajfutdinow oraz Jaimon Lidsey. W zespole gospodarzy najlepiej punktował Patryk Dudek.
Wyniki:
RM Solar Falubaz Zielona Góra - 44
9. Antonio Lindbaeck (1,2,0,-,-) - 3
10. Martin Vaculik (0,W,2,3,2,3) - 10
11. Potr Protasiewicz (0,2*,2,0) - 4+1
12. Michael Jepsen Jensen (3,3,1*,0) - 7+1
13. Patryk Dudek (2*,3,2,1,1*,2*) - 11+3
14. Mateusz Tonder (3,1,1*,1) - 6+1
15. Norbert Krakowiak (0,1,2) - 3
16. Damian Pawliczak - nie uczestniczył w zawodach
FOGO Unia Leszno - 46
1. Emil Sajfutdinow (2*,2,3,3,1) - 11+1
2. Janusz Kołodziej (1,0,1,3,3) - 8
3. Bartosz Smektała (3,0,0,0) - 3
4. Jaimon Lidsey (3,1,3,2*,0) - 9+1
5. Piotr Pawlicki (0,3,3,2,0) - 8
6. Dominik Kubera (1*,2*,0) - 3+2
7. Szymon Szlauderbach (2,1,1) - 4
Bieg po biegu:
1. B. Smektała, E. Sayfutdinov, A. Lindbaeck, P. Protasiewicz 1:5 (1:5)
2. M. Tonder, Sz. Szlauderbach, D. Kubera, N. Krakowiak 3:3 (4:8)
3. M. Jepsen Jensen, P. Dudek, J. Kołodziej, Pi. Pawlicki 5:1 (9:9)
4. J. Lidsey, D. Kubera, M. Tonder, M. Vaculik 1:5 (10:14)
5. M. Jepsen Jensen, P. Protasiewicz, J. Lidsey, B. Smektała 5:1 (15:15)
6. P. Dudek, E. Sayfutdinov, N. Krakowiak, J. Kołodziej 4:2 (19:17)
7. Pi. Pawlicki, A. Lindbaeck, Sz. Szlauderbach, M. Vaculik (W) 2:4 (21:21)
8. J. Lidsey, P. Dudek, M. Tonder, B. Smektała 3:3 (24:24)
9. E. Sayfutdinov, M. Vaculik, J. Kołodziej, A. Lindbaeck 2:4 (26:28)
10. Pi. Pawlicki, P. Protasiewicz, M. Jepsen Jensen, D. Kubera 3:3 (29:31)
11. E. Sayfutdinov, J. Lidsey, M. Tonder, M. Jepsen Jensen 1:5 (30:36)
12. J. Kołodziej, N. Krakowiak, Sz. Szlauderbach, P. Protasiewicz 2:4 (32:40)
13. M. Vaculik, Pi. Pawlicki, P. Dudek, B. Smektała 4:2 (36:42)
14. J. Kołodziej, M. Vaculik, P. Dudek, Pi. Pawlicki 3:3 (39:45)
15. M. Vaculik, P. Dudek, E. Sayfutdinov, J. Lidsey 5:1 (44:46)
Czytaj również
- Motor będzie walczyć ze Stalą Gorzów
- KS Toruń zmierzy się z Bykami z Leszna
- Anioły znokautowane przez Stal Gorzów
- Koziołki rozgromiły GKM Grudziądz
- Stal Gorzów będzie walczyć z Aniołami
- Motor Lublin podejmie GKM Grudziądz
- Byki minimalnie lepsze od Lwów
- Spartanie wygrywają mecz z Falubazem
- Byki z Leszna będą walczyć z Lwami
- Spartanie zmierzą się z Falubazem
- DME dla Biało-Czerwonych
- Bartosz Zmarzlik najlepszy w Łodzi
- Kubera wygrał Memoriał Smoczyka!
- W sobotę Memoriał im. Alfreda Smoczyka
- Jutro VI Memoriału Henryka Żyto